GDPR

1. Úvod

Vítejte v naší mobilní aplikaci! Toto znění GDPR vás informuje o způsobu, jakým zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje. Před používáním naší aplikace prosím přečtěte tato pravidla a ujistěte se, že jste s nimi seznámeni.

2. Zpracování osobních údajů

2.1 Účely zpracování: Zpracováváme osobní údaje za účelem poskytování našich služeb, plnění smluvních závazků, a zlepšení uživatelské zkušenosti. Vaše údaje mohou být využity pro personalizaci obsahu, statistické analýzy ale ne pro marketingové účely.

2.2 Typy osobních údajů: Můžeme zpracovávat údaje, jako jsou jméno, e-mailová adresa, lokalizační údaje a další údaje nezbytné pro plnění našich služeb.

2.3 Právní základ: Zpracování osobních údajů bude provedeno na základě vašeho souhlasu nebo na základě oprávněného zájmu. Máte právo kdykoli odvolat svůj souhlas.

3. Sdílení osobních údajů

3.1 Třetí strany: Vaše osobní údaje nebudou sdíleny s třetími stranami.

3.2 Bezpečnost údajů: Podnikneme všechny nezbytné kroky k zajištění bezpečnosti vašich osobních údajů. To zahrnuje opatření ke snížení rizik neoprávněného přístupu, odhalení, změny nebo ztráty dat.

4. Práva uživatelů

4.1 Přístup a opravy: Máte právo na přístup k vašim osobním údajům a opravy nesprávných informací.

4.2 Odvolání souhlasu: Můžete kdykoli odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

4.3 Právo na výmaz: Máte právo na výmaz svých osobních údajů v případě, že již nejsou nezbytné pro původní účel zpracování.

5. Kontaktní informace

V případě otázek týkajících se ochrany osobních údajů nás můžete kontaktovat na pehobr@gmail.com

Děkujeme, že jste si přečetli naše pravidla ochrany osobních údajů. Používáním naší aplikace souhlasíte s těmito podmínkami.